Pagina 1 van 2
Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 09 feb 2015 16:17
door zuiger
Graag zou ik me eens in de Erotic Cinema in Hilversum laten verwennen bij een gloryhole. Ik ben echter vrij kort (1,62 m) en kan net niet bij het gaatje. (Tenzij ik op mijn tenen sta, maar dat wordt na een poosje erg oncomfortabel.) In een andere post heeft iemand al geopperd om de gaten wat groter te maken. Een betere oplossing lijkt mij dat de beheerders ergens discreet in een hoekje van de darkroom een opstapje of laag krukje met een voldoende groot sta-oppervlak neerzetten. Dat is een kleine moeite, zou ik zo zeggen. Bovendien hoeven wij, de klanten, dan niet zelf met krukjes e.d. te gaan zeulen.
Zou de directie dat in overweging willen nemen? Alvast bedankt!
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 09 feb 2015 16:48
door CoupleGooi
Ja, om nou met een krukje de winkel binnen te lopen dat staat ook zo...eeuhm.... lullig

Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 09 feb 2015 20:15
door ondeugden8686
Gaten zitten inderdaad vrij hoog...
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 10:30
door R&D
Misschien een idee om van enkele ronde gaten verticale sleufgaten te maken

Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 12:04
door altijdlief
Als maar 1.69 bent zijn ze echt te hoog om lekker ontspannen en geil je pik er door te steken.
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 15:02
door trymeout
ondeugden8686 schreef:Gaten zitten inderdaad vrij hoog...
Wat een prachtfoto van een prachtige vrouw (ondeugend 8686) !
Ik ben meteen het oorspronkelijke onderwerp van dit lijntje helemaal kwijt!
hoop je eens te ontmoeten in ec!
diederik
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 15:41
door faramir
Ik ben 1.92 lang en ik vind ze ook hoog zitten. volgende keer toch de makita meenemen. veel te gevaarlijk een krukje.
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 19:13
door trymeout
Eeuhh, Makita vind ik dan weer gevaarlijk voor wie aan de andere kant staat.......
Ik denk dat het houten wandje vervangen door bijvoorbeeld kippengaas wel gaatjes op praktisch elke gewenste hoogte biedt, maar dat dat weer andere bezwaren met zich meebrengt.
Nooit gedacht dat iets simpels als een gloryhole nog zoveel studie behoeft. Maar inderdaad: net niet de goede hoogte vermindert het plezier. Ik spreek uit ervaring.
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 19:27
door ondeugden8686
ze zouden inerdaad wel een stuk lager mogen zitten.. een gleuf naar beneden ofzo..
Re: Opstapje voor korte heren
Geplaatst: 11 feb 2015 19:39
door faramir
Kippengaas lijkt me niet echt een goed idee, er zijn weinig mannen die hem door zo'n klein gat krijgen. Een ovaal gat zou eigenlijk het beste zijn. waar hangt de ideën bus eigenlijk.