Wat een heerlijke uitvoering van je fantasie Isa!
Knap dat je zo goed aangeeft wat je wilt, dit maakte het voor jou en de mannen een stuk makkelijker om de fantasie ook op deze fantastische manier waarheid te laten worden.
Heel benieuwd wat er nog meer voor lekkers op je lijstje staat
Het is inderdaad wel heel handig gebleken om te zeggen wat ik wil ik ga eens nadenken over een nieuw avontuur.....en Mimi en Sense zouden daar zo maar in meegedacht kunnen worden . Als jullie nou meefantaseren met mij.... Xxx
Dat was idd een hele geile bedoening isa, weer een fantasie uitgekomen voor je. Op naar de volgende.
Zijn er genoeg denk ik voor vele keren door te blijven gaan. Hoop er volgende keer ook weer bij te zijn.
Xxx
Ik had isa al een paar keer meegemaakt toen ze in EC was.
We stuurden wat berichtjes naar elkaar.
En vorige week vertelde ze , ik heb al jaren een fantasie en die ben ik op papier aan het zetten.
Zet hem maar op het forum , dan lees ik hem wel zei ik haar.
Als het mogelijk is , regel ik dat je fantasie werkelijkheid wordt.
Een dag later stond het erop.
Ik melde haar , dat als ze braaf zou zijn , ik het snel voor haar zou regelen.
Begin dit jaar hebben we zelf een sling gekocht bij Patricia.
Ze deed een spannend zwart lingerie setje aan , en melde zich bij mij.
Ik pakte de ketting , en nam haar mee naar de sling.
Hielp haar erin , en bond haar polsen vast aan de kettingen waar de sling mee aan het plafond hing.
Ze kon geen kant meer op , het hoofdend van de sling hebben we laten zakken zodat ze met haar hoofd naar beneden kon om mannen te pijpen.
Ik had haar fantasie goed gelezen , dus ik zei tegen de mannen dat ze haar mochten betasten , maar niet aan haar kutje mochten komen.
Ze hielden zich daar goed aan , haar hoofd hing achterover en daar verdween de eerste pik in , volgende mannen zei ik , en de volgende slurpte ze naar binnen , tot ze er wel 10 gepijpt had , haar lichaam werdt bedekt door masserende handen
Ze kronkelde van geiligheid in de sling , kokhalzend , want er probeerde iemand z'n pik in haar keel te duwen
Iets wat ze nog niet kan , maar wel geil om te zien , de tranen liepen over haar gezicht.
Ze wil dit zeker leren.
Ik stak 2 vingers in haar kutje om te kijken of ze er klaar voor was om geneukt te worden , en dat was ze
De mannen ook , ze pakten haar flink aan , en wisselde elkaar goed af.
Zeker een half uur lang is ze zo keihard geneukt , en continu zat er een pik in haar mond , en handen op haar lichaam.
Een week ervoor had ik haar opdracht gegeven , haar kontje te oefenen voor anaal sex , dat heeft ze gedaan , als bewijs stuurde ze er foto's van.
(Ik zal jullie er 1 laten zien als m'n verslag klaar is )
Ik pakte wat glijmiddel en maakte haar sterretje soepel .
Deze is zo strak dat je moeite hebt , om er je pink in te krijgen , maar isa was geil en ontspannen
Na een paar minuten en voldoende glijmiddel konden er 2 vingers in , ze was er klaar voor
Er stonden zoveel mannen omheen , dat ik echt niet meer weet wie haat het eerste anaal neukte.
In het begin voorzichtig met een niet zo n grote pik , maar nadat er 4 man geweest was , kon ze alles hebben , en hadden de mannen geen medelijden met haar ,
en namen haar flink te pakken , drijfnat was ze , en regelmatig helemaal van de wereld.
Mag ik even rust vroeg ze een paar keer , eerst wordt je geneukt zei ik haar , dan mag je rusten
Na anderhalf uur , heb ik haar los gemaakt , en uit de sling geholpen
Ze kon niet meer op haar benen staan.
Op een bank heeft ze wat mogen drinken , en is ze even op adem gekomen
Pffffff blies ze , , ik nam de ketting en nam haar weer mee naar de sling , legde haar erin , en bond haar weer vast , er stonden 4 blacks die klaar waren voor isa.
Ze neukte zo hard , dat ze draaide en kronkelde in de sling , en er op een gegeven moment uitkiepte,
Blackco was de dader , ving haar op draaide haar zodat ze op haar benen op de vloer stond , met haar polsen nog vastgebonden aan de sling.
Blackco neukte haar nu achterdoor , en een ander nam het weer over , aan de voorzijde , pijpte ze de pikken die aangeboden werden.
Toen ze niet meer kon heb ik haar los gemaakt.
Mocht ze wat drinken en rusten.
Ze zag dat Suusan in de sling kroop.
Wachte het even af , en ging toen naar haar toe.
Suusan kende ze al.
Ze vree met Suusan kuste haar borsten , likte haar kutje , en liet Suusan klaar komen.
En als Suusan komt , komt ze echt.
Ik heb isa vrij gelaten , en al snel zag ik dat ze op de matrassen een DP kreeg.
Later zag ik Blackco met z'n grote zwarte pik haar in haar kont neuken.
Voor de bar , heb ik haar op haar knieën gezet , hoofd achterover en mond open
Zeker 10 man hebben haar ondergespoten
Haar haren , gezicht ,en lijf droop van de sperma.
Isa kreeg er niet genoeg van , we stonden onder de douche , en ze zei ik wil nog meer
We droogde ons af , ze klom in me met haar benen om me heen .
Ik liep de ruimte weer in , gooide haar op de bank en zocht haar G spot , met m'n andere hand kneep ik haar keel dicht.
Ze kwam schokkend klaar , Blackco , Sem , en Ricardo stonden al met hun kleren aan , de broeken gingen weer naar beneden , en de pikken verdwenen weer in haar mond.
Sem spoot haar nog eens onder.
De volgende morgen , stuurde E me een berichtje.
Ze vinden allemaal dat m'n haar ze mooi zit , hoe zal dat komen ?
Heerlijke geil sletje
Jaren heeft ze gedroomd over de sling.
14 uur nadat ze haar fantasie op het forum zette , was het werkelijkheid geworden.
Volgende scenario ligt al klaar.
Laatst gewijzigd door Loodgieter op 30 sep 2016 12:51, 2 keer totaal gewijzigd.