Pagina 1 van 2
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 25 apr 2018 19:46
door hogerjohn
Hee lauraw 23 te jong??
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 25 apr 2018 21:51
door grotejongen
Ik denk dat Laura in elk geval een mentaal volwassen man zoekt, 23 is denk ik zelf niet te jong maar de dame beslist natuurlijk.
Ik ben zelf 45 maar nog net zo viriel als toen ik 24 was, sterker nog... virieler misschien wel
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 26 apr 2018 11:01
door ryuk378
lauraw schreef:Hoi,
Hierbij post ik maar weer eens een berichtje.
Vorig jaar een paar spannende dates gehad in de cinema met een paar mannen hier op basis van een PB-tje.
Heb nu wel weer eens zin in wat actie

Even wat stats van mij: slank, 1.76 m, 65 kg, lang roodbruin haar, blauwe ogen, dubbel D-cup, gladgeschoren ...tje.
Ik zoek een leuke verzorgde, en vooral schone (vooral beneden!), lekker ruikende man om iets spannends mee te ondernemen in de cinema. Liefst tussen +/- 28 en 50 jaar en niet te dik. (Hygiƫne vind ik echt belangrijk want helaas denken nog teveel mannen dat die onderbroek van gisteren "vandaag nog wel een keertje kan" en dat na een dag werken en beetje zweten, dat dat toch niet zo opvalt en je ook zo wel "kunt aanschuiven kunt bij een dame..

)
Mijn man zal er ook bij zijn, maar op afstand. Hij vind het geil om mij met een andere man te zien genieten.
Mocht je interesse hebben, stuur me dan een pb-tje met een herkenbaar fotootje. Je hoeft geen filmster te zijn maar ik wil wel zien voor wie ik naar de cinema kom. Ter plaatse een tegenvaller is voor niemand leuk. Van enorme pikken ben ik niet echt onder de indruk, dus dat is zeker geen "streepje voor" op de rest. Ben wel gevoelig voor een sympathieke reactie en en vriendelijk gezicht.
O ja, ik voel me zeker gevleid met elk berichtje maar ik reageer alleen op berichtjes met foto, anders is het voor mij simpelweg niet te doen. Hopelijk begrijpen jullie dat
Ben heel benieuwd,
XXX
Laura.
Hoi Laura,
Vorig jaar hebben wij al contact gehad, alleen heb ik uiteindelijk niks meer gehoord helaas.
Zou je mij een PB'tje kunnen sturen zodat we verder kunnen gaan waar we gebleven waren? Xx
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 28 apr 2018 11:21
door geertje69
Je krijgt wel een berichtje als ik in EC kom. Volgens mij kunnen wij elkaar wel aan

Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 01 mei 2018 06:30
door rassex
Gezellig lijk me spannend kennis te maken wanneer zou jij kunnen
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 04 mei 2018 05:33
door Rocco7878
Deze bigast van 39jr en slank en verzorgd komt vanmiddag naar bios in
Arnhem.
En ben voor bijna alles in.geilenmaar
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 08 mei 2018 13:36
door JohnV
Hoi Laura,
Ik had je al een pbtje gestuurd maar ik zie nu dat je nog een foto hebt geplaatst. Ik wil je alleen laten weten dat ik je een prachtig mooie vrouw vind, met een geweldige, sensuele, maar ook geile uitstraling.
Wie weet treffen we elkaar ooit, ik wens je in ieder geval heel veel geil sexplezier......
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 08 mei 2018 14:48
door Benno2
Ik heb Laura ook een pb gestuurd, maar ze geeft er geen antwoord op.
Mijn indruk is dat Laura misschien wel eens fake zou kunnen zijn... maar dat kan ik mis hebben.
Is er iemand op het forum die Laura wel eens in het echt heeft gezien?
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 08 mei 2018 15:18
door carrera996
Diverse malen gereageerd met foto maar geen enkele reactie terug >>> FAKE
Re: Sexy vrouw zoekt..
Geplaatst: 08 mei 2018 15:27
door Benno2
Misschien wil Laura zelf reageren en bewijzen dat ze echt is?