Het jonge stelletje had niets te veel gezegd in hun aankondiging. Of toch wel, gezien de drukte?
Toen ik binnenkwam om halfdrie zat het n.l. al bomvol met hunkerende geile kerels, die net zo benieuwd en hitsig waren als ik.
Ik had mijn kleding in de locker opgeborgen en was een btje aan het cruisen tussen de cinema, de darkroom en de centrale ruimte met het grote bed. Daar was al veel actie met de stellen en mannen op het grote bed, het was één grote kluwen van geiligheid.
Een van de stellen ging naar de darkroom, waar de dame geblinddoekt in de sling plaatsnam om zich heerlijk te laten masseren, likken, vingeren en neuken. Ze lag lekker geil in de sling, met haarbenen vastgegespt in de stijgbeugels en haar kutje open en nat naar voren geduwd, klaar geneukt te worden. Ik masseerde haar mooie zachte tietjes en tussen de neukers door voelde ik met een paar vingers in haar kutje, ze was geil en lag met een gelukzalige glimlach te genieten van alle handen en pikken die ze voelde.
Toen ik mijn kans schoon zag vroeg ik: 'ben je geil, mag ik je neuken?' Ze knikte... mmmm... ja!
Ik duwde mijn pik in haar geile kut en begon haar eerst rustig en al gauw sneller te neuken. Ze kreunde en genoot, en ging door met andere pikken aftrekken. Ik raakte steeds meer in extase, neukte haar steeds harder, hield met één haar schuddende tietjes vast, mijn ander hand masseerde ik haar zachte billen en voelde een btje aan haar kontgaatje, GEIL! Tot ik kreunend van genot in haar klaarkwam.
Daarna namen een paar andere geile mannen het van mij over, er waren er genoeg

.
Om vier uur zat ik in de cinema, na een tijdje hoorde ik de zoemer van de deur en... een vrolijke meisjesstem.
'Hallo, we zijn er, leuk jullie te zien, gezellig!' Wat een leuk en lief stel! Zij (M) een leuk spontaan en heel mooi meisje, van wie je nooit zou denken dat ze zich helemaal onder het zaad wil laten spuiten en hij (S) een ontzettend aardige, vriendelijke jongeman die op een relaxte manier de regie in handen nam.
Terwijl ze zich uitkleedden bij de lockers vertelde S wat ze van plan waren. Eerst even acclimatiseren in de bios, dan naar de darkroom in de sling en afsluitend een bukkake op het grote bed.
De toegestroomde mannen, een stuk of 20, echt veel, stonden er met open mond, licht kwijlend en een btje verbaasd bij te kijken.
Acclimatiseren? Toen ik 2 minuten later ging kijken zag ik dat M op knieën zittend 2 grote pikken aan het pijpen was. Ik ging op het bed voorin zitten en begon eerst haar rug te masseren. Even later liet ik me van het bed af glijden en kon ik, op mijn hurken zittend ook haar billen en dijen masseren.
Ik voelde aan haar kutje dat al lekker nat was en liet voorzichtig een vinger tussen haar lipjes glijden. M vond het lekker en ging rustig door met pijpen.
'Is ze geil?' Vroeg de man naast me. Dat hoefde hij niet te vragen, want hij was M's klitje al aan het vingeren en moet gevoeld hebben hoe nat ze al was. Uit zo'n vraag blijkt wel dat we er teamwerk van maakten, letterlijk schouder aan schouder

.
Het acclimatiseren was vooral opwarmen en in een geile stemming komen. Dat ging heel snel op deze manier, dus toen S voorstelde om naar de sling te gaan was dat snel geregeld.
In de sling liet M zich eerst nog verder opwarmen door een lekkere likbeurt van S. Geen idee of en hoe vaak M al was klaargekomen, maar ze lag er heel mooi en met de gelukzalige glimlach van een dame die zich aan haar geile lusten heeft overgegeven.
S was de eerste die M neukte in de sling. Na een tijdje wees hij iemand aan die het mocht overnemen. Tussen het neuken door voelde ik aan haar kut, wow! Zo geil, nat en wijd open. Ik likte haar geil van mijn vingers en proefde hoe heerlijk ze smaakt.
M, als jullie weer eens komen dan wil ik je kutje likken, dan kan ik je nog beter proeven en je geile reacties voelen... mmmmm.
Na een rookpauze voor M en S was het tijd voor de 'grande finale' op het grote bed. M mocht van S iemand aanwijzen om haar te neuken. Ze keek lachend mijn kant op en wees... ook mijn kant op... naar de man naast mij.
Die deed snel een condoom om en neukte M doggy style, terwijl ze S weer pijpte. Na een tijdje vroeg hij of ze plat op haar buik wilde gaan liggen. Dat deed ze en hij neukte in rustig tempo door.
We sloten de middag af met een geile bukkake. Er zat 20 man om M heen op het grote bed, iedereen deed zijn best om geen druppel zaad te morsen en alles op M's mooie lijfje te spuiten. Even later kwam M voorzichtig overeind, van onder tot boven glimmend van het zaad, en werd door S naar de douche geleid waar ze alles onder een warme straal van zich afspoelde.
Wat een middag... Was dit echt? Ja dit was echt!
M en S, jullie zijn een heerlijk lief en geil stel, grote klasse hoe jullie je aan de geiligheid kunnen overgeven en iedereen mee laten genieten... mmmm.
Binnenkort weer eens overdoen?
XXX