Pagina 1 van 1

Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 18 nov 2023 09:35
door Tonyntje
16 november was het dan zover. Na een lange tijd gingen mijn man en ik weer eens een bezoekje brengen aan de EC. Helaas waren we iets verlaat sorry heren maar gelukkig waren jullie er allemaal nogπŸ˜‰. Snel uitgekleed en eens goed om mij heen gekeken. Ik mocht mijn handen warmen aan een leuke man met donkere krulletjes. Dat bleef natuurlijk niet bij mijn handen warmen. Mijn handen gingen verder op onderzoek en ook hij ging doortastend aan de slag. Al snel lagen we op het grote bed en was het rode setje wat ik met zorg had uitgekozen uitgetrokken. Na een tijdje met mijn zwarte krullenbol gespeeld te hebben, heerlijk gepijpt en hij mij heerlijk gelikt en gevingerd vond ik het tijd worden ook de andere mannen wat aandacht te geven. Ik zag nog een mooie jonge man op de bank zitten waar ik heus wel even naast mocht zitten en die ik ook mocht pijpen. Daarna ging ik naar een leuke donkere man die als enige nadeel had dat hij zijn sokken aan had gehoudenπŸ˜±β€¦. Hij kon me echter heerlijk neuken dat maakte veel goed☺️. Ik ben de tel kwijt geraakt maar ik ben heerlijk geneukt op het bed (toch wel mijn favoriete plaats) . De sfeer was top, we hebben gelachen, er was iets met inparkerenπŸ˜‰, achteruit parkeren een pook, bijzondere verrichtingen ( nou die hebben we wel gedaan) . Nog even in de sling gelegen. Daar ben ik wel erg lekker geneukt door twee mannen mmmm beetje stevig daar houd ik wel van. De heer met het lichte haar en een bril, ik heb van je genoten was een leuke man ben je ☺️. Tenslotte gedoucht en voldaan weer naar huis. Heren bedankt. Tot een volgende keer.

Re: Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 18 nov 2023 10:28
door dominant
We hebben ook van jou genoten Tonyntje! Toch nog de sling gebruikt lees ik? Nou ja, ik had mijn kruid al verschoten. Vond het heerlijk om je staand stevig ts neuken en pijpen kun je als de beste!!

Re: Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 18 nov 2023 10:51
door Rikkie13
Je was geweldig geweldige avond gehad

Re: Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 18 nov 2023 16:50
door Dennis-718
Was idd heerlijk om je stevig in de sling te neuken!
Groetjes van de man met het lichte haar en de bril😘
Doe het graag nog eens!

Re: Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 19 nov 2023 17:23
door Tonyntje
Dennis-718 schreef: ↑18 nov 2023 16:50 Was idd heerlijk om je stevig in de sling te neuken!
Groetjes van de man met het lichte haar en de bril😘
Doe het graag nog eens!

Leuk dat je reageert! Graag tot de volgende keerπŸ’‹

Re: Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 24 nov 2023 23:14
door hotamil
Ik zou jou ook graag willen bedanken voor de diepgaande gesprekken met mijn sokken aan ;)

Re: Heren die erbij waren op 16 november bedankt

Geplaatst: 25 nov 2023 10:54
door Tonyntje
hotamil schreef: ↑24 nov 2023 23:14 Ik zou jou ook graag willen bedanken voor de diepgaande gesprekken met mijn sokken aan ;)
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ haha ik weet meteen wie je bent…. Op de sokken na was het erg lekker met jeπŸ˜‰πŸ’‹. Wij hebben nog veel te bespreken, graag tot een volgende keerπŸ₯°