Daar stond ze dan een mooie blondine in een rode lange jas op me te wachten in de straat niet ver verwijderd van de ec. Normaal ben ik op tijd of veels te vroeg dit keer 15 min te laat door dat het ov kennelijk met personeels tekort kampt.
We keken elkaar aan en wisten meteen al waar we voor kwamen ondanks we elkaar nooit echt hadden gezien. We lachten naar elkaar ik stelde me voor” I… is m’n echte naam eigenlijk Chandon “.
We liepen de cinema in en regelde handdoeken en kluisjes.
We spraken over van alles en nog wat. K merkte dat D.light op haar gemak bije voelde. We gingen naar de hetero cinema nadat we onze kleding id kluisjes hadden gedaan.
Het was overigens behoorlijk rustig id cinema wat ook weer t voordeel was dat we bijna t hele rijk voor onszelf hadden.
En ckr in verhouding met vorige donderdag dat je gewoon een nummertje moest trekken en nog eens wachten om binnen te komen.
We gingen rustig zitten id hetero cinema en gingen verder babbelen. Ze had een mooie zwart kanten body aan die aan beide kanten open was die haar mooie rondborstige lichaam toonde haar been kwam een beetje tegen de mijne ik legde mijn hand op haar linker been. Begon haar zacht te strelen en zij met haar hand over mijn boxer. Over mijn stijve lul. Ik pakte haar mooie volle rondeborsten en begon aan haar tepels te zuigen en niet veel later zat ik met mijn middelvinger en later met mij wijs en middelvinger in haar kutje en likte aan haar klitje dat heerlijk zoet smaakte.
Mmmm ze kreunde van genot en begon s schokkend klaar te komen. Om ons heem waren een paar heren zichzelf ah aftrekken op deze reallife porn show.
Ik stond op en ze begon me met die geile lippen mij te pijpen vanuit de cimema stoel.
Heerlijk hoe gulzig.
Tijd om te neuken in de cinema stoel wel te verstaan. De tussen leuning was al om hoog vd 2 zits. Ik rolde mijn condoom af en stopte mijn pik in haar warme krappe kut. Pffff heerlijk! Wijdbeens id stoelen en ik stond als een acrobaat haar te neuken.”ik kom klaar “zegt ze ik harder stoten en ze kwam klaar maar k wist nou niet of k moest stoppen of doorgaan. Ik ging door. Al neukende kwam op t moment Benno binnen zetten. Terwijl k ah neuken was zei ik ‘hey Benno" en gaf m een box. Dit soort begroeteningen terwijl k ah neuken ben schijnt lijkt wel een ritueel te zijn elke keer als er een bekende binnenkomt.D.ligbt een knappe blonde dame met een prachtig gewillig lichaam die optimaal genoot.“Dit is zo lekker" fluisterde ik. “Ja “ zegt ze al zoenend en neukend..k kuste in haar hals en we zoenden en neukten tegelijkertijd. T was heel intens.
“Zullen we naar t bed gaan” vroeg ik. Ze stond voor het bed en wou gaan liggen. Nee eerst ga ik je vanachteren nemen.
Met die mooi volle kont in mijn handen neukte ik erop los.
Daarna ging ze op haar rug liggen en Benno liep voorbij terwijl k dr neukte zei ik tegen haar"geef Benno is voor de gein een handje" en ze pakte voluit zijn pik en begon eraan te zuigen. Ze wisr dat t goed was aangezien ze door had dat Benno m’n kameraad is.
Terwijl ik ah neuken was liepen Rob en Leonie de zaal binnen waar k overigens ook mee had afgesproken en al neukende groette ik hun.
Vervolgens nam Benno t over en begon haar met snelle en diepe neukstoten haar te penetreren. Terwijl ze me afzoog duwde k nog met mijn vingers mn pik nog dieper in haar mondje.
Vervolgens een pauze ingelast en ze ging nader kennis maken met Benno. We gingen wat water drinken en wat kletsen maar na een minuut of 10 werd t wel weer is tijd om te ketsen.
We liepen.naar de sling ruimte waar Rob en Leonie bij de glorieholes zaten.. Ik stak.mn pik door de glorie hole met mijn hoofd om t hoekje en zei'heh van wie is die pik, waarschijnlijk van Benno(die 4 meter verderop stond) nee daar kon ik niet mee wegkomen. Leonie trok heerlijk mijn pik door de glorie hole terwijl ik lekker met D.light ah zoenen was en Benno zat aan haar billen. Ik fluisterde kom wil je de sling proberen . De fel begeerde sling die we allemaal wel kennen
Zij id sling ik neukte haar maar hij stond voor mij zoals gewoonlijk net een tikkie te hoog. Benno nam t over ik moest ff aansterken.Benno neukte haar lang en goed en swaffelde met zijn lul.over haar klitje en ze kwam heerlijk klaar. Op.mn tenen neuken gaat niet zo best. Maar na Benno had ik de juiste postie id sling gevonden ritmisch met een paar hard stoten neukte k haar lang door terwijl Benno haar clitje vingerde. Ze kermde van genot.
Op naar t grote bed.De 3e en final round.
Ze lag op haar rug Benno neukte haar weer lang en goed door terwijl ik mijn lul in haar mond stopte. Ik ging met mijn randje van mijn eikel langs haar tanden schuren. Dat voelde te gek.
Benno concentreerde zich en kwam geweldig goed in haar klaar tijdens t penetreren.
Nu mijn beurt k neukte haar op haar rug ik was in een positie dat ik haar goed door kon stoten. De stoot klanken galmde weer als vanouds door de cinema. En weer wat rustiger zodat k dr strakke kutje goed kon voelen. Benno vingerde haar weer tegelijkertijd terwijl ik haar neukte ze kwam tegen een orgasme aan en ze begon te knijpen met haar poesje wat heerlijk wat een kracht mijn lul floepte er daardoor uit en hup er weer in. Benen omhoog en dicht en weer keihard gaan.Benen naar beneden eentje over mijn schouder en weer door.
Benno moest bijna gaan ik was me al klaar ah neuken in dat o zo mooie kutje focus ik kwam klaar totdat iemand ‘happy new year!” zei tijdens t klaar komen als begroeting dat diegene vertrok. M’n lul schrok daarvan en knalde als vuurwerk vd schrik eruit. .Fuck hoe dan heb ik weer. Ik.m’n halve orgasme klaartrekken en er weer in en de laatst orgasme fase vond plaats.
Ik weet t ik hang vaak de lolbroek uit id ec maar sommige mensen kunnen beter helemaal niet praten
We hebben heerlijk genoten we waren klaar en gereed om naar t thuisfront te gaan.
Beetje bijkletsen en er stond een man die k wel s eerder had gezien. T was Goldielocks"sorry man k had je ff niet herkend leuk je weer tezien".
We hebben elkaar leren kennen toen ik voor t eerst met Suikerpopje naar de ec in Hilversum ging. Vorige zomer was dat..
Maar goed.
Ik en D.light namen afscheid en vervolgden onze wegen.
Nog een broodje carpaccio en een cappuccino gehaald en met een glimlach nog even door Amersfoort gewandeld.
D.light het was een heerlijke en bijzondere dag.
Ondanks t je 2e keer was voelde je al behoorlijk op je gemak.
Tot snel maar weer mooie dame